+420 777 364 188
ms@celadenskaberuska.cz

Zápis

Jestliže zvažujete docházku Vašeho dítěte do MŠ Čeladenská beruška, doporučujeme Vám přijít podívat se do MŠ třeba i s dítětem ještě před zápisem a seznámit s prostředím i prací s dětmi. Pro dohodnutí termínu návštěvy nás kontaktujte na tel. 777 364 188 nebo na e-mailu ms@celadenskaberuska.cz Ve čtvrtek 7. března 2024 v 16h nabízíme setkání s prohlídkou MŠ a vysvětlením jak v MŠ pracujeme. Na setkání je nutné se registrovat prostřednictvím formuláře, na který se dostanete přes QR kód nebo nám napište na ms@celadenskaberuska.cz.

 

 

Jsme státní mateřská škola, našim zřizovatelem je obec Čeladná. Školné činí 800,-Kč měsíčně.

Předškolní vzdělávání je povinné ve školním roce, který následuje po dosažení pátého roku věku dítěte. Jedná se o děti,  které budou v následujícím roce nastupovat na základní školu, pokud nebudou mít odklad školní docházky. Zákonní zástupci těchto dětí mají ze zákona povinnost přihlásit děti k zápisu k předškolnímu vzdělávání. Podrobné informace pro zákonné zástupce o povinném předškolním vzdělávání naleznete mezi "dokumenty".

Zápis k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2024/2025 do Mateřské školy Čeladenská beruška, příspěvková organizace, proběhne v úterý 14. 5. 2024

Zápis pro cizince dle zákona č. 67/2022 Sb. o opatřeních v oblasti školství v souvislosti s ozbrojeným konfliktem na území Ukrajiny vyvolaným invazí vojsk Ruské federace, k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2023/2024 do Mateřské školy Čeladenská beruška, příspěvková organizace, bude proběhl 5. června 2023 od 15:30 do 16:00 o termínu příštího zápisu vás budeme informovat později.

 

K zápisu doložte: (formuláře naleznete níže na této stránce)

  1. Vyplněný formulář Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání
  2. Potvrzení od registrujícího lékaře dítěte
  3. Originál rodného listu dítěte a občanský průkaz jednoho z rodičů k nahlédnutí pro kontrolu uvedených údajů

 

Pokud máte dotazy, zodpovím je na emailové adrese ms@celadenskaberuska.cz kdykoliv nebo na telefonním čísle 777 364 188 v pracovní dny v době od 8 do 16hodin.

 

 

 

Zápis
Prostředí
Ekoškola

Co potřebují děti do školky

Jak se mám svému dítěti před vstupem do školky věnovat?

VÍCE INFORMACÍ

NOVINKY - CO JE U NÁS NOVÉHO?

MÁTE DOTAZ? Napište nám.