+420 777 364 188
ms@celadenskaberuska.cz

Zápis

Jestliže zvažujete docházku Vašeho dítěte do MŠ Čeladenská beruška, doporučujeme Vám přijít podívat se do MŠ třeba i s dítětem ještě před zápisem a seznámit s prostředím i prací s dětmi. Pro dohodnutí termínu návštěvy nás kontaktujte na tel. 777 364 188 nebo přes e-mail ms@celadenskaberuska.cz

Předškolní vzdělávání je povinné ve školním roce, který následuje po dosažení pátého roku věku dítěte. Jedná se o děti,  které budou v následujícím roce nastupovat na základní školu, pokud nebudou mít odklad školní docházky. Zákonní zástupci těchto dětí mají ze zákona povinnost přihlásit děti k zápisu k předškolnímu vzdělávání. Podrobné informace pro zákonné zástupce o povinném předškolním vzdělávání naleznete mezi "dokumenty".

Zápis k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2024/2025 do Mateřské školy Čeladenská beruška, příspěvková organizace, již proběhl.

 

K zápisu se dokládá: (formuláře naleznete níže na této stránce)

  1. Vyplněný formulář Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání
  2. Potvrzení od registrujícího lékaře dítěte
  3. Originál rodného listu dítěte a občanský průkaz jednoho z rodičů k nahlédnutí pro kontrolu uvedených údajů

 

Pokud máte dotazy, zodpovíme je na emailové adrese ms@celadenskaberuska.cz kdykoliv nebo na telefonním čísle 777 364 188 v pracovní dny v době od 8 do 16hodin.

 

 

 

Zápis
Prostředí
Ekoškola

Co potřebují děti do školky

Jak se mám svému dítěti před vstupem do školky věnovat?

VÍCE INFORMACÍ

NOVINKY - CO JE U NÁS NOVÉHO?

MÁTE DOTAZ? Napište nám.