+420 777 364 188
celadenskaberuska@seznam.cz

Zápis

Zápis k předškolnímu vzdělávání do Mateřské školy Čeladenská beruška, p.o. pro školní rok 2020/2021 proběhne 6. 5. 2020 od 13 do 16 hodin

Jestliže zvažujete docházku Vašeho dítěte v MŠ Čeladenská beruška v budoucnosti, doporučujeme Vám přijít podívat se do MŠ třeba i s dítětem ještě před zápisem a seznámit s prostředím i prací s dětmi. Kontaktujte nás na tel. 777 364 188 nebo na e-mail ms@celadenskaberuska.cz a domluvte si termín návštěvy, abychom se Vám mohli věnovat.

Předškolní vzdělávání je povinné pro děti, které do 31. 8. 2020 včetně, dosáhnou pátého roku věku. Jedná se o děti,  které budou v následujícím roce nastupovat na základní školu, pokud nebudou mít odklad školní docházky. Zákonní zástupci těchto dětí mají ze zákona povinnost přihlásit děti k zápisu k předškolnímu vzdělávání. Podrobné informace pro zákonné zástupce o povinném předškolním vzdělávání naleznete mezi "dokumenty". V Čeladné se mohou děti vzdělávat ve dvou mateřských školách MŠ Čeladná, p.o., Čeladná 362 a MŠ Čeladenská beruška, p.o., Čeladná 389.

K zápisu s sebou přineste:

Zápis
Třídy
Ekoškola

Co potřebují děti do školky

Jak se mám svému dítěti před vstupem do školky věnovat?

VÍCE INFORMACÍ

NOVINKY - CO JE U NÁS NOVÉHO?

MÁTE DOTAZ? Napište nám.

kod