+420 777 364 188
ms@celadenskaberuska.cz

Zápis

Jestliže zvažujete docházku Vašeho dítěte do MŠ Čeladenská beruška, doporučujeme Vám přijít podívat se do MŠ třeba i s dítětem ještě před zápisem a seznámit s prostředím i prací s dětmi. Dne 22. 2. 2022 od 16:00 do 18:00 pořádáme pro rodiče konzultace, setkání během kterého vás provedeme prostředím MŠ a odpovíme na vaše otázky.

Přihlásit se můžete kliknutím zde

Popřípadě nás kontaktujte na tel. 777 364 188 nebo na e-mailu ms@celadenskaberuska.cz a domluvte si termín návštěvy, abychom se Vám mohli věnovat.

 

Jsme státní mateřská škola, našim zřizovatelem je obec Čeladná. Školné činí 500,- měsíčně.

Předškolní vzdělávání je povinné ve školním roce, který následuje po dosažení pátého roku věku dítěte. Jedná se o děti,  které budou v následujícím roce nastupovat na základní školu, pokud nebudou mít odklad školní docházky. Zákonní zástupci těchto dětí mají ze zákona povinnost přihlásit děti k zápisu k předškolnímu vzdělávání. Podrobné informace pro zákonné zástupce o povinném předškolním vzdělávání naleznete mezi "dokumenty".

Zápis pro školní rok 2021/2022 již proběhl, v současnosti je kapacita MŠ naplněna

Příští zápis k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2022/2023 do Mateřské školy Čeladenská beruška, příspěvková organizace, bude probíhat od 2. 5. 2022 do 16. 5. 2022 dle aktuálních podmínek osobně nebo s minimální či bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců následujícím způsobem:

  1. Vyplňte formulář „Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání“, který je ke stažení na webu školy (dole pod tímto textem), pokud nemáte možnost stažení a tisku, můžete si formulář vyzvednout v MŠ
  2. Zajistěte potvrzení od registrujícího lékaře dítěte. Formulář je ke stažení na webu školy (dole pod tímto textem), pokud nemáte možnost stažení a tisku, můžete si formulář vyzvednout v MŠ
  3. Vyplněnou Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání a Potvrzení od lékaře podejte v období od 2. 5. – 16. 5. 2022

Možnosti způsobů podání žádosti:

Co musí Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání obsahovat:

  1. Vyplněný formulář Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání
  2. Potvrzení od registrujícího lékaře dítěte
  3. Kopii rodného listu dítěte v případě dálkového podání. Při osobním podání stačí originál rodného listu k nahlédnutí.

Po obdržení a zpracování Žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání školou, vám na e-mail, který uvedete v kontaktech v žádosti, zašleme registrační číslo žádosti a další informace.

Pokud máte dotazy, zodpovím je na emailové adrese ms@celadenskaberuska.cz kdykoliv nebo na telefonním čísle 777 364 188 v pracovní dny v době od 8 do 16hodin.

Děkuji za spolupráci

Bc. Jana Bartošová
ředitelka MŠ

 

Plakát k zápisu za minulé období:

 

Zápis
Prostředí
Ekoškola

Co potřebují děti do školky

Jak se mám svému dítěti před vstupem do školky věnovat?

VÍCE INFORMACÍ

NOVINKY - CO JE U NÁS NOVÉHO?

MÁTE DOTAZ? Napište nám.