+420 777 364 188
ms@celadenskaberuska.cz

Plavecký kurz

Plavecká výuka pro přihlášené děti bude probíhat v hotelu Yura v Čeladné v těchto termínech: pondělí 13.2., 20.2., 27.2., 6.3., 13.3., 20.3., 27.3., 3.4., úterý 11.4., a pondělí 17.4.

Zálohu za plaveckou výuku ve výši 1450,- Kč zasílejte na účet MŠ: 2200099331/2010 K platbě vždy uveďte jméno a příjmení dítěte a jako variabilní symbol číslo 30XXX (místo křížků použijte poslední tři čísla z variabilního symbolu pro platby za stravu) Po skončení plaveckého kurzu a vyúčtování nájmu za bazén vám případné přeplatky vrátíme zpět na účet, ze kterého jste peníze zaslali. Rovněž potvrzení pro zdravotní pojišťovnu o plavecké výuce budeme vydávat až ke konci kurzu.

Z MŠ budeme s dětmi vycházet v 9:15.

Děti budou potřebovat: Plavky, ručník, obuv na přezutí k bazénu (crocs nebo podobný styl) tašku nebo pytlík na mokré věci a pitný režim v uzavíratelné láhvi. To vše podepsané a v podepsaném batůžku. (pytlík či taška jsou nevhodné, pro děti nepohodlné a brání dětem držet se za ruce) Jídlo dětem nedávejte, nebudeme mít prostor ani čas na svačinu. Děti budou odcházet po svačině a nají se bezprostředně po návratu z bazénu. Dětem, které mají dlouhé vlasy, udělejte culík nebo cop a přibalte plaveckou čepici. Ušetříme tím mnoho času při vysoušení vlasů a neohrozíme dítě nachlazením.

 

Všechny děti musí mít koupací čepici. Děti, které ji namají, si musí na bazéně před vstupem umýt hlavu.

 

 

Zobrazit všechny novinky

Zápis
Prostředí
Ekoškola

Co potřebují děti do školky

Jak se mám svému dítěti před vstupem do školky věnovat?

VÍCE INFORMACÍ

NOVINKY - CO JE U NÁS NOVÉHO?

MÁTE DOTAZ? Napište nám.