+420 777 364 188
ms@celadenskaberuska.cz

Lyžařský kurz 31. 1. - 4. 2. 2022

Vážení rodiče,

informuji vás o lyžařskému kurzu, který pořádáme ve spolupráci se Snow Addiction s.r.o. provozovatel  školy lyžování a snowboardingu na Opálené.

 

Lyžařský kurz proběhne ve dnech od 31. 1. - 4. 2. 2022 vždy dopoledne ve SKIareálu na Opálené. Předpokládaný odjezd z MŠ je po 8h, přesný čas nám sdělí dopravce před kurzem. Návrat dětí bude kolem 11h.

 

Cena kurzu pro děti z MŠ v naší dojezdové vzdálenosti je 2500Kč / dítě ( při minimálním počtu 20 dětí, což dle předběžného zájmu rodičů splňujeme)

 

Cena zahrnuje 10 hodin výuky, dopravu, permanentky, čaj, úschovnu lyží. (Dětem vezmeme z MŠ svačinu + ovoce)

 

Pokud nemají děti své vybavení, vše potřebné zapůjčí lyžařská škola. Cena výpůjčky je 650Kč/kurz.

 

Pro přihlášení dítěte vyplňte a podepište přihlášku (zaslali jsme mailem nebo vám ji vytiskneme v MŠ) a uhraďte kurzovné převodem na účet lyžařské školy č.ú.: 8970988001/5500

 

Vyplněné přihlášky odevzdejte v MŠ nejpozději do pondělí 24. 1. 2022 a zároveň do tohoto dne uhraďte kurz. Veškeré platby jdou mimo MŠ, vše plaťte pouze na účet lyžařské školy. Pokud budete chtít pro své dítě vypůjčit vybavení, přičtěte platbu ke kurzovnému (2500,- + 650,-)

 

Děti se přezouvají ve vytopených prostorách ve skiareálu Opálená, kde také svačí a odpočívají. Děti budou doprovázet minimálně 2 zaměstnankyně z MŠ. Velmi doporučuji dítě na akci pojistit, podrobnosti níže.

 

 

Informace k vybavení dětí a průběhu kurzu z lyžařské školy:

 

Děti je potřeba vybavit náležitou výstrojí a výzbrojí.

 

Výstroj

Nepromokavé oblečení. Rukavice které se dobře nasazují, můžou být i na gumu a přibalit jedny náhradní, můžete přibalit i ponožky. Na hlavu ideálně tenkou kuklu - v helmách bývá teplo, huňaté čepice nechejte doma. Stejně tak šálu - nákrčník udělá lepší službu. Dlouhé vlasy učesat tak, ať se vejdou pod helmu. Na nohy termoprádlo/punčochy/vysoké ponožky - zkrátka něco přiléhavého. Volné nohavičky se mačkají v lyžáku a může to bolet.

 

Výzbroj

Lyže a lyžáky vhodné velikosti, helma. Hůlky nejsou potřeba. Pokud výzbroj nemáte, lze ji od nás zapůjčit. Nezapomenout všechno podepsat. Oblečení, OBA lyžáky, OBĚ lyže (voděodolnou páskou, lihovým fixem).

 

Na svahu na děti čekají naši instruktoři, vyhřáté zázemí, je zajištěn pitný režim. Zde po prvním dnu zůstanou bezpečně uložené veškeré lyže a zapůjčená výzbroj.

 

Domů děti odváží vlastní lyžáky k vysušení - pokud možnosti dovolí, bude možné i lyžáky nechat uschované v zázemí. Vše se pak odváží až poslední den kurzu.

 

Výuka začátečníků pak probíhá v lyžařské školce - části svahu odděleného od hlavní sjezdovky, vybaveného lanovým vlekem a poutavými výukovými prvky. Pokročilí pak potřebují už pořádnou sjezdovku :).

 

Děti budou rozděleny první den dle výkonnostní úrovně do skupin. Složení skupin se pak v průběhu kurzu mění tak, jak se mění pokrok jednotlivců.


A že vaše dítko nestálo nikdy na lyžích? Přijeďte se v pátek podívat, jak mu to jde a pokud lyžujete, dovezte si lyže a rovnou se svezte po kurzu spolu. Na kopci na Opálené jsme každý den, pokud byste chtěli objednat pro vaše dítě privátní hodinu s jedním s instruktorů, co budou učit vaše děti na kurzu a dát mu tak malinko náskok a jistotu na lyžích, rezervujte si privátní výuku v naší škole na čísle 704 236 068, nebo přímo v naší kanceláři přímo na kopci. Více informací o nás na www.180snowboarding.cz, nebo na FB www.facebook.com/…ool.

 

 

V ceně kurzu pro děti není zahrnuto pojištění. Pojistit své děti doporučujeme, ale necháváme toto rozhodnutí na rodičích samotných. Ve zkratce se jedná většinou o pojištění úrazové na 5 dní ( u Kooperativy kterou jsme kdysi využívali je úrazové zahrnuto pod cestovní pojištění, které se sjednává na konkrétní datum, konkrétní dítě do 15 let věku, s udáním rodného č. a dalšími osobními údaji ). Cena pojištění u této konkrétní pojišťovny byla minulý rok v prosinci, když jsem si tuto informaci zjišťoval 68Kč/ 5dní.

 

K tomuto pojištění se lze podle mých informací připojistit pro případ onemocnění dítěte a tedy neúčast na kurzu, kdy pojišťovna vyplatí zpět 80% z částky kurzu. V tomto případě stojí celkem pojistka u Kooperativy, co jsem zjišťoval 99Kč, je to cena základní, jsou také varianty s vyššími plněními, ale tento výběr už bych nechal na samotných rodičích, stejně jako výběr pojišťovny, kterých je přehršel a určitě nabízejí různé produkty. U některých pojišťoven je nutné zaplatit pojistné do 24 hodin v případe pojištění storna!

 

S pojištěním se pojí další věc, pokud by kurz neproběhl z důvodu nedostatku sněhu ( nedej bože by třeba nesněžilo a hlavně nemrzlo, jinak na Opálené je super zasněžovací systém, tak je to opravdu jen na počasí) tak peníze rodičům posíláme zpět v celé výši na číslo účtu, ze kterého k nám přišli. Také bychom vraceli peníze v případě, že by zavřeli areály z důvodu Covidu, jak se to stalo minulý rok a kurz by tak nemohl proběhnout.

 

 

Zobrazit všechny novinky

Zápis
Prostředí
Ekoškola

Co potřebují děti do školky

Jak se mám svému dítěti před vstupem do školky věnovat?

VÍCE INFORMACÍ

NOVINKY - CO JE U NÁS NOVÉHO?

MÁTE DOTAZ? Napište nám.