+420 777 364 188
ms@celadenskaberuska.cz

Lyžařský kurz 23. - 27. 1. 2023

Informace k vybavení dětí a průběhu kurzu z lyžařské školy:

Děti je potřeba vybavit náležitou výstrojí a výzbrojí.

Výstroj

Nepromokavé oblečení. Rukavice které se dobře nasazují, můžou být i na gumu a přibalit jedny náhradní, můžete přibalit i ponožky. Na hlavu ideálně tenkou kuklu - v helmách bývá teplo, huňaté čepice nechejte doma. Stejně tak šálu - nákrčník udělá lepší službu. Dlouhé vlasy učesat tak, ať se vejdou pod helmu. Na nohy termoprádlo/punčochy/vysoké ponožky - zkrátka něco přiléhavého. Volné nohavičky se mačkají v lyžáku a může to bolet.

 

Výzbroj

Lyže a lyžáky vhodné velikosti, helma. Hůlky nejsou potřeba. Pokud výzbroj nemáte, lze ji od nás zapůjčit. Nezapomenout všechno podepsat. Oblečení, OBA lyžáky, OBĚ lyže (voděodolnou páskou, lihovým fixem).

Na svahu na děti čekají naši instruktoři, vyhřáté zázemí, je zajištěn pitný režim. Zde po prvním dnu zůstanou bezpečně uložené veškeré lyže a zapůjčená výzbroj.

Domů děti odváží vlastní lyžáky k vysušení - pokud možnosti dovolí, bude možné i lyžáky nechat uschované v zázemí. Vše se pak odváží až poslední den kurzu.

Výuka začátečníků pak probíhá v lyžařské školce - části svahu odděleného od hlavní sjezdovky, vybaveného lanovým vlekem a poutavými výukovými prvky. Pokročilí pak potřebují už pořádnou sjezdovku :).

Děti budou rozděleny první den dle výkonnostní úrovně do skupin. Složení skupin se pak v průběhu kurzu mění tak, jak se mění pokrok jednotlivců.

A že vaše dítko nestálo nikdy na lyžích? Přijeďte se v pátek podívat, jak mu to jde a pokud lyžujete, dovezte si lyže a rovnou se svezte po kurzu spolu. Na kopci na Opálené jsme každý den, pokud byste chtěli objednat pro vaše dítě privátní hodinu s jedním s instruktorů, co budou učit vaše děti na kurzu a dát mu tak malinko náskok a jistotu na lyžích, rezervujte si privátní výuku v naší škole na čísle 704 236 068, nebo přímo v naší kanceláři přímo na kopci. Více informací o nás na www.180snowboarding.cz, nebo na FB www.facebook.com/…ool.

V ceně kurzu pro děti není zahrnuto pojištění.

Z MŠ vezmeme dětem svačinu i pitný režim, je na vašem zvážení, zda jim ještě něco přibalíte.

V týdnu, kdy bude kurz probíhat, budou mít děti oběd již v 11:15, aby si před kurzem stihly odpočinout. Z MŠ odcházíme ve 12:15 a vracíme se kolem 16h

 

 

 

Zobrazit všechny novinky

Zápis
Prostředí
Ekoškola

Co potřebují děti do školky

Jak se mám svému dítěti před vstupem do školky věnovat?

VÍCE INFORMACÍ

NOVINKY - CO JE U NÁS NOVÉHO?

MÁTE DOTAZ? Napište nám.