+420 777 364 188
ms@celadenskaberuska.cz

Nabídka kroužků v MŠ a plaveckého kurzu

Všechny nabízené kroužky budou probíhat v MŠ po odpoledním odpočinku dětí v rozmezí 14:30 - 16:00 (vyjma plavání) Lektorky keramiky, angličtiny i taneční pohybové průpravy jsou maminky dětí docházejících do MŠ, takže děti nepřijdou do styku s cizí osobou a na kroužky budou docházet pouze děti z MŠ. (eliminujeme rizika)

 

KERAMIKA
Keramiku povede Bc. Magdalena Schreier. Kroužek bude probíhat od října ve čtvrtky v lichý týden. Kroužek je vhodný pro děti od 4let. Cena za 1 lekci činí 90,- a bude se hradit předem hotově za celé pololetí. 720,- V ceně jsou veškeré materiály. Účast rodičů během kroužku je vítána. V MŠ máme keramickou pec, výrobky dětí budeme vypalovat (v ceně)

 

ANGLIČTINA
Kroužek povede Mgr. Marcela Němcová od počátku října každé úterý od 14:30 ve dvou skupinách (podle věku dětí, znalostí). Cena za 1 lekci činí 80,- celkem 14 lekcí za 1200,-  a bude se hradit předem, hotově u ředitelky nebo administrativní pracovnice. V ceně jsou veškeré materiály. Děti budou potřebovat složky na materiály (kapsy na zapnutí A4)

 

TANEČNÍ POHYBOVÁ PRŮPRAVA
Kroužek povede Mgr. Aneta Majerová Dis. Kroužek bude probíhat od října každé pondělí od 14:30 do 15:30 (popřípadě v náhradních dnech ve středy) s možností zkušební lekce. Cena za 10 lekcí po 60minutách je 1000,- a bude se hradit předem a hotově. Kroužek je vhodný pro holky i kluky od 4let (mohou i mladší děti po konzultaci s lektorkou.

 

SOLNÁ JESKYNĚ
Zvažujeme, zda v této situaci solnou jeskyni organizovat. Pokud byste o docházku dětí do solné jeskyně měli zájem, zapište se na nástěnku v MŠ.

 

PLAVECKÝ KURZ PRO DĚTI

Nabízíme vám výuku plavání pro děti od 3let v plavecké škole ve Fryčovicích.
Cena kurzu je 950,-Kč za deset lekcí za jedno dítě.
Ke kurzovnému je potřeba přičíst částku za dopravu cca ve výši 1250,-Kč Celkově tedy zaplatíte 2200,-
Většina zdravotních pojišťoven přispívá na výuku plavání, k tomu vám vystavíme potvrzení
o nákladech za kurzovné (bez dopravy)
Kurz bude probíhat pouze při počtu 24 přihlášených dětí.

Plavání by mělo probíhat vždy ve středu od 25. 11. 2020 od 10:15 ve Fryčovicích.

Plavecká škola "Plavání s žabičkou" má výborné reference a během kurzu se děti skutečně učí plavat. Podrobnosti o plavecké škole naleznete níže.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU MŮŽETE SVÉ DÍTĚ ZÁVAZNĚ PŘIHLÁSIT DO 7.  9.2020 Zapsáním dítěte do seznamu na nástěnce v MŠ.

Informace z plavecké školy

Plavání s žabičkou – manželé Dagmar a Čeněk Pustkovi

„Plavání s žabičkou“ funguje již více než 12let. Zaměřujeme se na plavání batolat a děti předškolního věku. Máme k dispozici nádherný nerezový bazén, whirlpool, saunu, herničku a odpočívárnu. Ve Fryčovicích máme pro výuku takto malých dětí ty nejlepší podmínky. Reference Vám mohou poskytnout např. MŠ Kateřinice, MŠ Jistebník, MŠ Proskovice, MŠ Hornická, MŠ Komerční, MŠ Fr. Formana, MŠ Staňkova, a mnoho dalších MŠ z blízkého, ale i dalekého okolí.  Naši předností je: - výuka v malých skupinkách dětí (max. 15dětí) v baz.

-  já (jako učitelka plavání) jsem přítomna výuce přímo   ve vodě!!!)

- při výuce nemá nikdo jiný přístup na bazén (daná MŠ má bazén jen pro sebe)

- výuka je přizpůsobená každé MŠ přímo „na míru“

- při výuce používáme mnoho plav. pomůcek – všechny pl. pom. si můžete zakoupit přímo u nás na bazéně za inter. ceny nebo přes MŠ - dle zájmu rodičů

- pro zpestření a doplnění výuky rovněž „využíváme“ celou škálu pomůcek

- samozřejmostí jsou říkanky a písničky s hudebním doprovodem  tzv. „na živo“ přímo na bazéně

Prožitek je pro dítě velmi důležitý, a proto my při výuce plavání nepřetěžujeme děti přehnanými úkoly, ale naopak se snažíme děti stimulovat a podněcovat jejich aktivitu, intelekt a motoriku tak, aby se dítě na hodiny plavání vždy těšilo.

Plav. výcvik je hlavně pro rodiče časově náročný, a proto jsme tady my „Plavání s žabičkou“, kde Vám nabízíme organizované plavání pro MŠ.

Na ZŠ je již plavání povinné, a proto je velmi dobře, že jste se rozhodli již v předškolním věku seznámit Vaše dítě s touto, dle mého názoru, „nejzdravější“ pohybovou aktivitou. Sledujte naše web stránky www.plavaniszabickou.cz 

Zobrazit všechny novinky

Zápis
Prostředí
Ekoškola

Co potřebují děti do školky

Jak se mám svému dítěti před vstupem do školky věnovat?

VÍCE INFORMACÍ

NOVINKY - CO JE U NÁS NOVÉHO?

MÁTE DOTAZ? Napište nám.