+420 777 364 188
ms@celadenskaberuska.cz

Omezení provozu

Vážení rodiče,
 
informujeme vás, že z důvodu přerušení dodávky elektrické energie dne 14. 10. 2020 v jídelně ZŠ Čeladná, která nám dodává stravu a nebude tento den vařit, bude provoz v MŠ omezen.
 
Po konzultaci s Krajskou hygienickou stanicí ve Frýdku-Místku nemusíme MŠ tento den uzavírat za podmínek, kdy rodiče dětem zajistí stravu na celou dobu pobytu dítěte v MŠ, kterou nebude nutné uchovávat v lednici ani dohřívat a omezíme počet přítomných dětí.
 
Jak to tedy bude? Zvažte, zda potřebujete, aby tento den bylo vaše dítě v MŠ (pracujete, nemůžete si vzít volno, nemáte možnost zajistit si hlídání atp.). Pokud bude dítě v MŠ, připravte mu stravu do jménem označené nádoby (nádob) a dbejte přitom na to, aby byla strava v souladu se zdravým životním stylem (nedávejte dětem žádné sladkosti nebo jídlo z fast foodu). Poučte dítě o tom co a kdy má jíst (co je svačina, co je oběd atd.) Při příchodu do třídy předejte nádobu(nádoby) s jídlem učitelce. Vámi připravené jídlo nebudeme ohřívat ani dávat do lednice. Pitný režim dětem zajistíme.

Zobrazit všechny novinky

Zápis
Prostředí
Ekoškola

Co potřebují děti do školky

Jak se mám svému dítěti před vstupem do školky věnovat?

VÍCE INFORMACÍ

NOVINKY - CO JE U NÁS NOVÉHO?

MÁTE DOTAZ? Napište nám.