+420 777 364 188
ms@celadenskaberuska.cz

Plavecký kurz pro děti

Nabízíme vám výuku plavání pro děti od 3let v plavecké škole ve Fryčovicích. Cena kurzu je 950,- za deset lekcí za jedno dítě. Ke kurzovnému je potřeba přičíst částku za dopravu, která se pohybuje kolem 800,- Kurz bude probíhat při počtu alespoň 20přihlášených dětí. V případě nižšího počtu dětí je možné navýšit částku a kurz realizovat i tak. Většina zdravotních pojišťoven přispívá na výuku plavání, k tomu vám vystavíme potvrzení o nákladech za kurzovné (bez dopravy)

Plavání by probíhalo vždy v úterý od 26.9. 2019 od 9h ve Fryčovicích. Odjezd z MŠ v 8:15, návrat kolem 11h.

Plavecká škola "Plavání s žabičkou" má výborné reference a během kurzu se děti skutečně učí plavat. Podrobnosti o plavecké škole naleznete níže.

Na nástěnce v MŠ můžete své dítě v případě zájmu do 18.9.2019 přihlásit.

 

Informace pro rodiče

Plavání s žabičkou – manželé Dagmar a Čeněk Pustkovi

„Plavání s žabičkou“ funguje již více než 12let. Zaměřujeme se na plavání batolat a děti předškolního věku. Máme k dispozici nádherný nerezový bazén, whirlpool, saunu, herničku a odpočívárnu. Ve Fryčovicích máme pro výuku takto malých dětí ty nejlepší podmínky. Reference Vám mohou poskytnout např. MŠ Kateřinice, MŠ Jistebník, MŠ Proskovice, MŠ Hornická, MŠ Komerční, MŠ Fr. Formana, MŠ Staňkova, a mnoho dalších MŠ z blízkého, ale i dalekého okolí.  Naši předností je: - výuka v malých skupinkách dětí (max. 15dětí) v baz.

-  já (jako učitelka plavání) jsem přítomna výuce přímo   ve vodě!!!)

- při výuce nemá nikdo jiný přístup na bazén (daná MŠ má bazén jen pro sebe)

- výuka je přizpůsobená každé MŠ přímo „na míru“

- při výuce používáme mnoho plav. pomůcek – všechny pl. pom. si můžete zakoupit přímo u nás na bazéně za inter. ceny nebo přes MŠ - dle zájmu rodičů

- pro zpestření a doplnění výuky rovněž „využíváme“ celou škálu pomůcek

- samozřejmostí jsou říkanky a písničky s hudebním doprovodem  tzv. „na živo“ přímo na bazéně

Prožitek je pro dítě velmi důležitý, a proto my při výuce plavání nepřetěžujeme děti přehnanými úkoly, ale naopak se snažíme děti stimulovat a podněcovat jejich aktivitu, intelekt a motoriku tak, aby se dítě na hodiny plavání vždy těšilo.

Plav. výcvik je hlavně pro rodiče časově náročný, a proto jsme tady my „Plavání s žabičkou“, kde Vám nabízíme organizované plavání pro MŠ.

Na ZŠ je již plavání povinné, a proto je velmi dobře, že jste se rozhodli již v předškolním věku seznámit Vaše dítě s touto, dle mého názoru, „nejzdravější“ pohybovou aktivitou. Sledujte naše web stránky www.plavaniszabickou.cz

Bohužel z důvodu GDPR již neděláme videa ani nefotíme Vaše děti při výuce!  

 

 

 

Zobrazit všechny novinky

Zápis
Prostředí
Ekoškola

Co potřebují děti do školky

Jak se mám svému dítěti před vstupem do školky věnovat?

VÍCE INFORMACÍ

NOVINKY - CO JE U NÁS NOVÉHO?

MÁTE DOTAZ? Napište nám.