+420 777 364 188
ms@celadenskaberuska.cz

plavecký kurz pro děti

Plavat budeme každý čtvrtek od 9. 9. 2021 až do 18. 11. 2021 (mimo státní svátek 28. 10.) Čas odjezdu je vždy v 8:00 Děti budou doprovázet 2-3 zaměstnanci MŠ (podle kapacity autobusu) a budeme přítomny u dětí po celou dobu. Svačinu dětem nepřipravujte, zajistíme ji z MŠ.

Prosíme vás o úhradu plaveckého kurzu ve výši 950,-, kterou uhraďte na účet MŠ 2200099331/2010

Jako variabilní symbol použijte stejný, jako má Vaše dítě pro stravné, ale místo čísla 1 na začátku zadejte 3. Takže v.s. bude začínat 30 a pak trojčíslí.

Platbu je nutné uhradit před první lekcí tak, abychom ji stihli převést na účet školy, tedy prosíme o úhradu nejpozději do 7. 9. 2021 včetně

Platbu za dopravu upřesníme podle počtu dětí, které budou do plavání docházet, protože se přihlásil větší, než nezbytně nutný počet dětí, takže by měla být cena nižší, než jsem avizovala

Před zahájením kurzu vás také požádáme o čestné prohlášení o bezinfekčnosti dítěte, že jste četli informace z plavecké školy a provozní řád plavecké školy https://www.plavaniszabickou.cz/provozni-rad.html (formulář podepíšete u p. uč. Jany ve třídě Včelky, 1.patro)

 

 

Informace pro rodiče z plavecké školy

Plavání s žabičkou – manželé Dagmar a Čeněk Pustkovi

„Plavání s žabičkou“ funguje již více než 15let. Zaměřujeme se na plavání batolat a děti předškolního věku. Máme k dispozici nádherný nerezový bazén, whirlpool, saunu, herničku a odpočívárnu. Ve Fryčovicích máme pro výuku takto malých dětí ty nejlepší podmínky. Reference Vám mohou poskytnout např. MŠ Kateřinice, MŠ Jistebník, MŠ Proskovice, MŠ Hornická, MŠ Komerční, MŠ Fr. Formana, MŠ Staňkova, a mnoho dalších MŠ z blízkého, ale i dalekého okolí.  Naši předností je: - výuka v malých skupinkách dětí (max. 15dětí) v baz.

-  já (jako učitelka plavání) jsem přítomna výuce přímo   ve vodě!!!)

- při výuce nemá nikdo jiný přístup na bazén (daná MŠ má bazén jen pro sebe)

- výuka je přizpůsobená každé MŠ přímo „na míru“

- při výuce používáme mnoho plav. pomůcek – všechny pl. pom. si můžete zakoupit přímo u nás na bazéně za inter. ceny nebo přes MŠ - dle zájmu rodičů

- pro zpestření a doplnění výuky rovněž „využíváme“ celou škálu pomůcek

- samozřejmostí jsou říkanky a písničky s hudebním doprovodem  tzv. „na živo“ přímo na bazéně

Prožitek je pro dítě velmi důležitý, a proto my při výuce plavání nepřetěžujeme děti přehnanými úkoly, ale naopak se snažíme děti stimulovat a podněcovat jejich aktivitu, intelekt a motoriku tak, aby se dítě na hodiny plavání vždy těšilo.

Plav. výcvik je hlavně pro rodiče časově náročný, a proto jsme tady my „Plavání s žabičkou“, kde Vám nabízíme organizované plavání pro MŠ.

Na ZŠ je již plavání povinné, a proto je velmi dobře, že jste se rozhodli již v předškolním věku seznámit Vaše dítě s touto, dle mého názoru, „nejzdravější“ pohybovou aktivitou. Sledujte naše web stránky www.plavaniszabickou.cz

Bohužel z důvodu GDPR již neděláme videa ani nefotíme Vaše děti při výuce!  

Zobrazit všechny novinky

Zápis
Prostředí
Ekoškola

Co potřebují děti do školky

Jak se mám svému dítěti před vstupem do školky věnovat?

VÍCE INFORMACÍ

NOVINKY - CO JE U NÁS NOVÉHO?

MÁTE DOTAZ? Napište nám.