+420 777 364 188
ms@celadenskaberuska.cz

Jaký byl prosinec?

       Prosinec nám uplynul jako voda, děti i rodiče mohli vnímat sváteční atmosféru již při příchodu do školky, kdy je vítaly koledy nebo vůně pečících se perníčků. Část z nich se zúčastnila tradiční mikulášské nadílky, kdy nás opětovně navštívil čert, Mikuláš a anděl, aby dětem připomenuli, jak důležité je dodržovat pravidla. A samozřejmě je poté odměnili nadílkou kvalitních „zdravějších“ sladkostí.

                Velkou odezvu měla také každoroční besídka, kdy děti zahrály „Vánoční příběh“, a z nejednoho oka ukápla slza dojetí. A musím podotknout, že přesto, že chyběly děti i paní učitelky (nemoc si prostě nevybírá), bylo to skvělé....

                Vystoupení „Vánoční příběh“ děti předvedly i v Klubu seniorů Čeladná, kde vládla velmi příjemná a přátelská atmosféra. Odměnou byly úsměvy našich starších spoluobčanů, kterým jsme zpříjemnili předvánoční čas. No a děti…ty měly možnost zase zažít jejich laskavé přijetí. Velice si této spolupráce považujeme. Byli jsme si s nimi dokonce zazpívat v jedno poledne na náměstí u stromu a bylo to super.

                Rodiče byli v prosinci velmi aktivní, nejenže sami uspořádali předvánoční dílnu, ale také zorganizovali výlet do Rožnova, kde se společně s dětmi a p. učitelkami zúčastnili tradičního programu VÁNOCE NA DĚDINĚ. Jsme moc rádi, že jsou kolem nás takoví lidé a věříme, že již tak skvělá spolupráce bude i nadále pokračovat.

 

Zobrazit všechny reportáže

Zápis
Prostředí
Ekoškola

Co potřebují děti do školky

Jak se mám svému dítěti před vstupem do školky věnovat?

VÍCE INFORMACÍ

NOVINKY - CO JE U NÁS NOVÉHO?

MÁTE DOTAZ? Napište nám.